Udržování teplé vody

Udržování teploty vody v radiátorech

K udržování teploty vody v radiátorech potřebujete kvalitní regulátor, se kterým budete mít minimum práce a který se o vše postará za vás, jakmile provedete základní nastavení. Stačí vám k tomu konstantní regulátor ACT, který najdete v našem e-shopu. Jedno zařízení nahrazující regulační jednotku i servopohon, které udrží potřebnou teplotu, je elegantní řešení, které vám usnadní další práci a starosti.

Naše ventily pro udržování teploty vody v radiátorech jsou prakticky bezúdržbové a vydrží bez větší revize několik let. Kvalitní materiál zajistí potřebnou odolnost a vy si budete pouze užívat bezproblémový chod topné soustavy.

Snadná montáž ventilu ARV ProClick

Předností systémů Afriso je jejich snadná montáž. U regulátoru, který je kompatibilní s třícestným i čtyřcestným ventilem, stačí pouze odstranit kolečko ze směšovacího ventilu a následně na něj zacvaknout regulátor ACT. Pro úspěšné dokončení instalace ventilu ARV ProCLick nepotřebujete žádné nářadí. Snadno si poradíte s každou instalací.

Na webu Afriso jsou vám navíc k dispozici také nejčastější otázky spolu s odpověďmi, na které se zeptali již klienti před vámi, spolu se schématy zapojení jednotlivých ventilů. Při výběru konkrétního produktu a následné objednávce se tedy dozvíte veškeré informace, které by vás mohly zajímat. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Přednosti ventilů Afriso

Regulátor konstantní teploty ACT 343 a 443 ProClick se vyznačuje řadou předností, díky kterým se k nám naši klienti opakovaně vrací. Vedle komfortního ovládacího kolečka je to přehledný displej a oboustranná stupnice. Tlačítko provozního režimu, stejně jako další tlačítka, jsou ergonomická a snadno lze jimi celý systém ovládat. Regulátor teploty ACT 443 ProClick lze navíc objednat jako kompletní set s teplotními senzory T1 a T2 s připojovacím blokem.

Máte nějaký dotaz? Napište nám!

Nová pole

Výrobce

AFRISO spol. s r.o. je součástí mezinárodní skupiny AFRISO, která na evropském trhu působí již více než 150 let. AFRISO založil Adalbert Fritz v roce 1869 v Durynsku. Název společnosti je zkratkou firmy Adalbert FRItz & SOhn.

Dnes je skupina AFRISO, kterou stále vlastní rodina Fritzů a je spravována její čtvrtou generací, výrobcem bezpečnostních a regulační armatur, jakožto i signalizačních a měřicích zařízení.

V České republice se produkty AFRISO začaly objevovat bezprostředně po roce 1993. Dynamický nárůst prodeje znamenal, že v roce 1995 byla v Praze založena společnost AFRISO spol. s r.o. Tato distribuuje produkty pro český a slovenský trh.

Kontakt

E-mail

info@afriso.cz

Telefon

Fakturačí údaje

AFRISO spol. s r.o. | Komerční 520, 251 01 Nupaky | +420 272 953 636 | info@afriso.cz | IČO: 63994062 | DIČ: CZ63994062 | Bankovní spojení Raiffeisenbank: 1181093/5500