Udržování teploty vody s ACT Proclick

Slider

Udržování teploty vody s ACT Proclick

Udržování teploty vody v radiátorech je poměrně snadné. Stačí vám k tomu regulátor, který naleznete v našem e-shopu. Regulátory konstantní teploty ACT, které se o tento problém postarají za vás.

Jedno zařízení, žádné starosti

Udržování teploty vody s pomocí regulátoru je elegantním řešením. Jedno zařízení totiž dokáže nahradit regulační jednotku i servopohon. Po integraci do vaší otopné soustavy zajišťuje regulátor správnou komunikaci řídící jednotky a akčního členu, díky čemuž je možné dosáhnout optimální teploty ve vašem pokoji i v celém domě. Udržování teploty vody regulátorem s naší nabídky je o to jednodušší, protože umí pracovat jak s třícestným, tak s čtyřcestným ventilem.

Velice snadná je také samotná instalace. Stačí pouze odstranit kolečko ze směšovacího ventilu a zasunout na něj regulátor ACT. Pro instalaci na ventil ARV ProClick nepotřebujete žádné nářadí. Je možné jej použít i pro ventily jiných výrobců. Naše výrobky navíc nevyžadují žádnou další údržbu ani externí zařízení pro zajištění správné funkčnosti. Stačí jeden regulátor ACT a máte po starostech.

Máte nějaký dotaz? Napište nám!

Nová pole

Výrobce

AFRISO spol. s r.o. je součástí mezinárodní skupiny AFRISO, která na evropském trhu působí již více než 150 let. AFRISO založil Adalbert Fritz v roce 1869 v Durynsku. Název společnosti je zkratkou firmy Adalbert FRItz & SOhn.

Dnes je skupina AFRISO, kterou stále vlastní rodina Fritzů a je spravována její čtvrtou generací, výrobcem bezpečnostních a regulační armatur, jakožto i signalizačních a měřicích zařízení.

V České republice se produkty AFRISO začaly objevovat bezprostředně po roce 1993. Dynamický nárůst prodeje znamenal, že v roce 1995 byla v Praze založena společnost AFRISO spol. s r.o. Tato distribuuje produkty pro český a slovenský trh.

Kontakt

E-mail

info@afriso.cz

Telefon

Fakturačí údaje

AFRISO spol. s r.o. | Komerční 520, 251 01 Nupaky | +420 272 953 636 | info@afriso.cz | IČO: 63994062 | DIČ: CZ63994062 | Bankovní spojení Raiffeisenbank: 1181093/5500